KDO JSME?

Jsme tvořící se skupinka nadšenců a příznivců ekovesnic a udržitelného způsobu života, která má společný záměr změnit svůj dosavadní životní styl k více ohleduplnějšímu k životnímu prostředí. Některé kroky můžeme již dnes dělat jako jednotlivci. Významného pozitivního posunu ve snížení naší ekologické a uhlíkové stopy a žití v souladu s přírodou můžeme dosáhnout pouze společnými silami vytvořením a nastavením uceleného sdíleného systému podporujícího veškeré oblasti našeho života. Věříme, že tímto systémem může být právě plnohodnotná komunitní ekovesnice.

Jsi na stejné vlně? Chceš být u toho? Přidej se k nám 🙂 .

CHCI BÝT INFORMOVÁN

Chceš-li cca 1x měsíčně dostávat do emailové schránky novinky a další informace z oblasti ekovesnic a udržitelného způsobu života, zaregistruj se k odběru našeho newsletteru.

POZNEJME SE A TVOŘME SPOLEČNĚ

Seznam se s dalšími obdobně smýšlejícími lidmi, buď součástí společného vědomého tvoření, přijď nás nezávisle poznat na jednu z našich osvětových nebo vzdělávacích akcí nebo večerních či víkendových setkáních.

Souzníš s naším záměrem, ale zatím nejsi rozhodnutý vydat se s námi na společnou cestu? Podpoř vznik komunitní ekovesnice jako dobrovolník. Buď aktivním členem podporovatelem! Pojďme se společně podílet na vytvoření jedné z prvních ekovesnic v České republice 🙂 .

Chceš být rovnoprávným (kmenovým) členem nově vznikající komunitní ekovesnice? Přidej se k nám! Založili jsme spolek Zeměsouznění (jednu z prvních právnických osob budoucí ekovesnice) a přijímáme členy!

Prvním krokem je vyplnění přihlášky se vstupním dotazníkem pro člena čekatele. Následně se budeme vzájemně seznamovat, postupně v rámci úvodních kurzů získáš základní komunitní dovednosti (empatická komunikace, řešení konfliktů, sociokracie – dynamické rozhodování ve skupině), které ti otevřou cestu ke kmenovému členství v naší komunitní ekovesnici.

SPOLUPRACUJME A SDÍLEJME ZKUŠENOSTI

Máš zájem o spolupráci nebo sdílení zkušeností? Zorganizujme společně osvětovou besedu nebo přednášku, uspořádejme setkání, kde budeme vzájemně sdílet zkušenosti a znalosti, buďme ve spojení. Kontaktuj nás se svým záměrem spolutvoření, spolupráce či sdílení 🙂 .

Kontaktní osoba: Leo Crlík
Email: info@zemesouzneni.cz
Mobil: +420 732 426 226

Náš pracovní kruh Stavitelství již připravuje projekty pro řešení bydlení v budoucí ekovesnici. Více na samostatných stránkách …